چراغ جادو

نام:
ايميل:
سايت:
   
متن پيام :
حداکثر 2000 حرف
كد امنيتي:
  
  
 
+ جمال 

سلام و خسته نباشيد ...

برادر من حدود 3 ماه پيش دچار بيماري سالک شدو براي درمان يک سري دارو مصرف کرد..اين سري که مرکز بهداشت مراجعه کرده يک سري آمپول داده به نام گلوكانتيم

که هر روز بايد دو تا مي زد.. برادرم حدود يک هقته اين آمپول ها رو زده و الان به باسنش در هر دو طرف ورم کرده ..مي گن ممکنه از آمپول غير بهداشتي باشه..الان دردش زياده و راه رفتن براش سخت شده و موقع خوابيدن هم حتما بايد دمر بخوابه چون درد داره...اين تورمو درد براي چي اتفاق افتاده؟

لطفا اگه کسي در اين مورد اطلاعاتي داره بهم بده و بگه که برادرم الان بايد به کجا مراجعه کنه.. و چه کارهايي بايد انجام بده...

لطفا کمک کنين

پاسخ

سلام دوست من انشالله كه مشكل برادرتان زود حل شود شما ميتوانيد با مراجعه همزمان به يك جراح عمومي و متخصص عفوني مشكل برادرتان را حل نمائيد

سلام!!!

دكتر رحمت سخني ممنون از اين كه تولد من را تبريك گفتيد !!!

اما من وبلاگم را عوض كردم خوشحال مي شوم به آن جا از اين به بعد سربزنيد.

با تشكر

سلام و خسته نباشيد.

چون وبلاگ اينجانب در آستانه چهارمين سال فعاليت خود مي باشد،فکر کردم پسنديده باشد که به حضور سروران،همکاران و دوستان گرانقدري شرفياب شوم که قبلا زماني بذل محبت نموده ،بر بنده منت نهاده و به وبلاگ حقير قدم رنجه فرموده اند.بدين بهانه،ضمن آرزوي سلامتي شما،موفقيت بيش از پيش و عاقبت بخيري را از درگاه ايزد منان برايتان مسئلت مي نمايم.

التماس دعا

....با سلام ...

نه يادم مي کني نه مي روي ياد
به نيکي باد يادت اي دوست
عجب نبود کني مرا فراموش
فراموشي است رسم آدميزاد